s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Kuchnia Grecka – Marlena

Jeśli i Wasze myśli krążą coraz częściej wokół klimatów wakacyjnych to koniecznie musicie wybrać się na warsztat z Marleną, która wprowadzi Was w iście letni i wakacyjny klimat i poczęstuje smakołykami znad Morza Śródziemnego. Zapraszamy na warsztaty kulinarne z kuchni greckiej. Najprawdziwsze tzatziki, moussaka, spanakopita i loukoumades – to wszystko i jeszcze więcej na warsztatach z uśmiechniętą pasjonatką kuchni śródziemnomorskiej – Marleną Karnia.

- Najprawdziwsze tzatziki

- Dwie pasty : tirokafteri -pasta serowa, melitzanosalata-pasta z bakłażana

- Moussaka

- Sałatka wiejska

- Spanakopita - ciasto filo ze szpinakiem

- Loukoumades greckie pączki

Na warsztacie przygotujecie i skosztujecie wszystkich dań z menu. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 300 zł/os

Czas trwania: 4 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Marlena Karnia

Data: 23.06.2023 godz. 17.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 300 zł na dowolne warsztaty kulinarne (kuchnie świata, piekarnicze) lub w kwocie 350 zł ma warsztaty cukiernicze. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Voucher możesz zamówić mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: