s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Kuchnia wegetariańska

Kuchnia wegetariańska to już nie tylko jedna z najczęściej wybieranych diet, ale również świadoma zmiana stylu życia i żywienia. Część z nas wybiera ten sposób żywienia ze względów osobistych i moralnych, druga grupa to pragmatycy, którzy do pewnego stopnia wykluczają mięso z diety, nie odrzucając ich całkowicie. Niektórych z nich niepokoi wpływ mięsa na zdrowie, inni kierują się troską o środowisko. Bez względu na to do której grupy należysz zapraszamy Cię na nasze wegetariańskie warsztaty. Cykl warsztatów, który planujemy to doskonała możliwość poznania tej kuchni, pozyskania wiedzy na temat łączenia smaków, zastosowania nieoczywistych przypraw, przygotowania dań, które można łączyć na wiele sposobów, w zależności od tego na co akurat macie ochotę lub posiadacie w swojej lodówce/szafce.

- Pieczona dynia piżmowa/sos pomidorowo-pomarańczowy

- Bulion wegetariański/glony/grzyby/kiszona cytryna

- Kluski leniwe/palone masło/arabska mieszanka dukkah

- Socca/szakszuka/ciecierzyca/labneh

- Daktyle Medjool/masło orzechowe/gorzka czekolada/sól Maldon

Na warsztatach będziemy pracować w grupch. W czasie warsztatów będziecie mogli skosztować wszystkich dań z menu warsztatowego. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 300 zł/os

Czas trwania: 4-5 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Anna Petryna

Data: 17.03.2023 r godz. 17.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 300 zł na dowolne warsztaty kulinarne (kuchnie świata, piekarnicze) lub w kwocie 350 zł ma warsztaty cukiernicze. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Voucher możesz zamówić mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: