s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Kuchnie Świata – Hiszpania

Jeśli brakuje Wam powiewu letniej, wakacyjnej bryzy to zapraszamy w podróż, dzięki której w ciągu 4 godzin odwiedzicie najsmaczniejsze zakątki Katalonii, słoneczne Baleary, porty Walencji aż po rozkołysaną rytmami flamenco Andaluzję! Będzie to możliwe tylko podczas podróży kulinarnej prowadzonej przez pasjonata regionalnych smaków Hiszpanii – Adriana Stojewskiego! Wspólnie przygotujecie następujące dania:

- Tortilla de patatas co aioli - najbardziej znane tapas w Hiszpanii podane ze śródziemnomorskim sosem czosnkowym

-Gazpacho andaluz - orzeźwiający chłodnik warzywny z Andaluzji

- Paella de mariscos - Najpopularniejsza potrawa w Hiszpanii, oryginalnie z regionu Walencji - mieszanka m.in owoców morza, ryżu czy szafranu

- Crema catalana - słynny kataloński deser z karmelizowanym cukrem trzcinowym

- Sangria - chłodzący w gorące wieczory napój z czerwonego wina i owoców

Na warsztatach będziemy pracować w grupch. W czasie warsztatów będziecie mogli skosztować wszystkich dań z menu warsztatowego. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 210 zł/os

Czas trwania: 4-5 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Adrian Stojewski

Data: 17.10.2020 r. 10.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wybranej przez siebie wartości 200 zł, 210 zł lub 225 zł który można wykorzystać na dowolne warsztaty organizowane w FUDIO. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
Voucher możesz zamówić telefonicznie lub mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu na wybraną kwotę oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

Zapisz się na warsztaty

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

Imię i Nazwisko uczestnika:
e-mail do kontaktu:
nr telefonu do kontaktu:
Ilość osób: