s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Kuchnie Świata – Japonia

Sushi to bez wątpienia najbardziej znana i rozpowszechniona na całym świecie potrawa kuchni japońskiej. Również w Polsce działa wiele restauracji i barów specjalizujących się w przygotowywaniu sushi jak np. KOFUKU Sushi Shop & Bistro skąd pozyskaliśmy na cele warsztatowe dwóch fantastycznych Sushi Masterów – Krystiana i Michała. Nasze pierwsze spotkanie z kuchnią japońską to pierwszy stopień wtajemniczenia w japońską sztukę zwijania rolek, jesteśmy pewni, że po tych warsztatach będziecie chcieli więcej 😉 To są warsztaty właśnie dla Ciebie! Wspólnie z Sushi Masterami przygotujecie następujące dania oraz dowiecie się mnówsto ciekawostek:

- Tatar z łososia z ikurą

-Sałatka wakame

- Hosomaki z tuńczykiem i łososiem

- Futomaka z surowym łososiem, serkiem philadelphia oraz warzywami

- Uramaki z krewetką w tempurze, prażonym sezamem, spicy mayo oraz warzywami.

Na warsztatach będziemy pracować w parach. W czasie warsztatów będziecie mogli skosztować wszystkich dań z menu warsztatowego. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 225 zł/os

Czas trwania: 4-5 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Krystian i Michał

Data: 13.10.2020 r. 17.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wybranej przez siebie wartości 200 zł, 210 zł lub 225 zł który można wykorzystać na dowolne warsztaty organizowane w FUDIO. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
Voucher możesz zamówić telefonicznie lub mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu na wybraną kwotę oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

Zapisz się na warsztaty

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: