s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Słodka Wielkanoc

Za oknem szaleje wiosna. Promienie słońca tańczą na szklanych półmiskach, wesoło połyskują talerzyki i szklanki. Niech ten nastrój udzieli się wszystkim. Siadajmy i radujmy się, ale najpierw upiecz sobie słodką Wielkanoc! Zapraszamy Was na słodki warsztat z wypieku klasycznych wielkanocnych ciast. W menu znajdą się nowoczesne mazurki a la tartaletki, ale także klasyczne, drożdżowe brioche z rodzynkami. Upieczemy wspólnie mini serniczki z cytrynowym lukrem, oraz dwa rodzaje tarty.

- Mazurek a la tartaletkiz glasażem z białej czekolady

- Wolno pieczone mini serniczki z lukrem cytrynowym

- Tarta pistacjowa

- Tarta cytrynowa z bezą włoską

- Drożdżowa baba wielkanocna

Na warsztatach będziemy pracować w grupch. W czasie warsztatów będziecie mogli skosztować wszystkich dań z menu warsztatowego. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 250 zł/os

Czas trwania: 5 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Anna Petryna

Data: 09.04.2022 godz. 10.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 230 zł który można wykorzystać na dowolne warsztaty organizowane w FUDIO. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
Voucher możesz zamówić telefonicznie lub mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: