s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Słodkie wypieki drożdżowe

Ciasto drożdżowe – każdy z pewnością się z nim zetknął, niektórzy z sukcesem inni zmuszeni byli ponieść porażkę, każda kucharka ma swoje triki, przepisów w sieci znajdziecie całe mnóstwo, ale kiedy mamy sami wziąć do ręki drożdże to jakby trochę nas opuszcza wiara w swoje możliwości. Ciasto drożdżowe nie jest takie straszne jak się wydaje, można je poskromić, przyjdź do nas na warsztaty ze słodkich wypieków drożdżowych, nauczymy Cię wszystkiego. 

- Brioche

- Kenelbullar- szwedzkie bułeczki cynamonowe

- Kringel - estoński wieniec drożdżowy

- Strucla drożdżowa z serem i kokosem

- Buchty na parze z karmelizowanymi owocami

Warsztat zakończymy wspólną degustacją przygotowanych wypieków. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 250 zł/os

Czas trwania: 5 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadzący: Iwona Orzechowska-Zeidler

Data: 04.11.2022 godz. 17.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 300 zł na dowolne warsztaty kulinarne (kuchnie świata, piekarnicze) lub w kwocie 350 zł ma warsztaty cukiernicze. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Voucher możesz zamówić mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: