s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Wietnam

Zapraszamy na  warsztaty kuchni wietnamskiej, które poprowadzi prawdziwa ekspertka w tej dziedzinie – Sandra Sowińska, pasjonatka kuchni azjatyckiej, o której mogłaby mówić w nieskończoność. Gotuje od zawsze, wychowana w kuchni restauracji swoich rodziców, jednak największą miłością daży kuchnię Azji, której tajniki zgłębiała podczas swoich podróży po Tajlandii, Wietnamie, Japonii,Korei, Malezji,Singapurze i Filipinach. Wspólnie z Sandrą przygotujecie:

- Pho ga - wietnamska zupa z kurczakiem

- Suron khia nuroc dura - karmelizowane żeberka w wodzie kokosowej

- Bun cha - grillowana wieprzowina i makaron ryżowy z ziołami z aromatycznym sosem

- Bo Luc Lac - shaking beef

- Goi Cuon - spring rollsy z sosem nuroc cham oraz sosem orzechowym

- Banh trang nurong - wietnamska pizza

- Ca phe sura - kawa po wietnamsku

Na warsztatach będziemy pracować w 2 lub 3-osobowych grupch. W czasie warsztatów będziecie mogli skosztować wszystkich dań z menu warsztatowego. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 250 zł/os

Czas trwania: 5-6 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Sandra Sowińska

Data: 08.09.2022 godz. 17.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 250 zł na dowolne warsztaty kulinarne (kuchnie świata, piekarnicze) lub w kwocie 300 zł ma warsztaty cukiernicze. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Voucher możesz zamówić mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

Zapisz się na warsztaty

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: