s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Fudziaki – Wielkanocne wypieki

Zbliżające się Święta Wielkanocne obligują nasz do tego aby spotkać się z naszymi Fudziakami i po raz drugi zamienić FUDIO w prawdziwą deserownię. Tym razem przygotujemy iście wielkanocne i słodkie przepisy, które z łatwością powtórzycie tuż przed Świętami w swoich domach. Zapowiada się kolejna smaczna przygoda.

Przygotujemy:

Maślane ciasteczka ozdabiane kolorowym lukrem królewskim

Drożdżowe zajączki wielkanocne

Mini babeczki wielkanocne

Kolorowe smoothie

W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje, woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada, a wypieki zapakujemy do domu.

Cena 100 zł/os

Czas trwania: 3-4 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadzący Anna Petryna

Data: 13.04.2019 r.

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 179 zł, który można wykorzystać na dowolne warsztaty organizowane w FUDIO.
Voucher możesz zamówić telefonicznie lub mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu na wybraną kwotę oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

Zapisz się na warsztaty

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: