s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Nasi prowadzący

Anna Petryna

Założycielka Studia Kulinarnego FUDIO, pasjonat gotowania, a jeszcze większy jedzenia. Swoją drogę z gotowaniem rozpoczełą z czystej potrzeby dobrego jedzenia, autorka bloga Słodki Kompromis, uczestniczka 3 edycji programu kulinarnego Master Chef, absolwentka łodzkiej ASP na kierunku Food Design. FUDIO to spełnienie marzeń, miejsce stworzone z ogromnej pasji, świat smaków i zapachów, do którego chce zaprosić wszystkich kochających jedzenie i gotowanie bez względu na umiejętności. W FUDIO prowadzi warsztaty z kuchni sezonowej (słodkiej i wytrawnej) warsztaty z dziećmi oraz organizuje zamknięte przyjęcia dla grup zoorganizowanych.

Domowe Wypieki - Justyna Pszczółka-Oślizło i Dorota Pszczółka-Habdas

Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka - Habdas – siostry z góralskim rodowodem i uczestniczki II edycji programu „Bake Off - Ale Ciacho”. Autorki słodkiej strony www.domowe-wypieki.com. Oprócz pieczenia dziewczyny zawodowo zajmują się fotografią kulinarną. Na swoim koncie mają współpracę z takimi firmami jak: Polski Cukier, Gellwe, Netto Polska. W TVP3 prowadzą swój autorski program kulinarny “Słodka Kuchnia Pszczółek``, który obejrzeć można również w TVP ABC. Dziewczyny swoją wiedzą cukierniczą chętnie dzielą na warsztatach kulinarnych z dziećmi i osobami dorosłymi. Możliwość spotkania się z ludźmi w kuchni to wspaniały czas! W naszym studio dziewczyny prowadzą warsztaty cukiernicze od podstaw po bardzo wyszukane techniki cukiernicze i dekoracje. To pod ich okiem będziecie szkolić się z zakresu cukiernictwa.

Iwona Orzechowska-Zeidler

Blogerka kulinarna, pasjonatka dobrego jedzenia, podróży i fotografii. Uzależniona od pieczenia chleba na zakwasie. W swojej kuchni łączy tradycję z nowoczesnością. Lubi eksperymentować z lokalnymi, sezonowymi produktami oraz odbywać podróże widelcem po mapie. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej karmić. O swoich poczynaniach w kuchni pisze na Smakowitym Blogu Kulinarnym (qchennewariacje.blogspot.com), jest współautorką książki ``Sałatki surówki. Zdrowo zamieszane``, z pasją prowadzi warsztaty kulinarne i angażuje się w kulinarne przedsięwzięcia. Ceni kuchnię, która budzi chęć na dokładkę i wywołuje uśmiech satysfakcji. W naszym studio Iwona będzie prowadzić między innymi warsztaty z dziećmi.

Łukasz Lenard

Właściciel i piekarz w małej katowickiej piekarni rzemieślniczej Wolny Chleb oraz miłośnik zdrowego i naturalnego chleba. Chleb i pieczenie od zawsze były jego pasją. Przez lata wypracowywał swoje receptury piekąc w domu chleb dla przyjaciół, rodziny i sąsiadów. W końcu zdecydował się na kolejny krok i otworzył własną małą rzemieślniczą piekarnię, w której realizuje swoją wieloletnią pasję. W naszym studio Łukasz będzie odkrywał przed Wami tajemnice pysznego pieczywa na naturalnym zakwasie, będziemy też kulinarnie zaglądać w różne zakątki świata w celu poznania pieczywa tamtych rejonów.

Tamuna Kiliadze

Tamuna Kiladze, uśmiechnięta Gruzinka mieszkająca od kilku lat w Poznaniu. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uwielbia gotować, co tylko możliwe, w tym tradycyjne gruzińskie dania oraz eksperymentować w kuchni. Jako bardzo gościnna Gruzinka, gotowanie dla innych daje jej wielką satysfakcję. Od trzech lat prowadzi warsztaty kuchni gruzińskiej w szkołach kulinarnych w całej Polsce. W przyszłości bardzo chciałaby otworzyć własną restaurację w Poznaniu, aby w jak najlepszy sposób zaprezentować bogatą i egzotyczną kuchnię gruzińską``. W naszym studio to prawdziwy chef kuchni gruzińskiej.

Wojciech Kasprowicz

Wojciech Kasprowicz uczestnik siódmej edycji programu masterchef.<br /> Prowadzi kulinarnego instagrama oraz kanał na platformie youtube o nazwie „kulinarna dogrywka” gdzie prezentuje kuchnię całego świata oraz swoje autorskie przepisy. Po programie swoją kulinarną przygodę kontynuował na stażach w renomowanych Wrocławskich restauracjach a aktualnie pracuje jako prywatny kucharz VIP. Jego Inspiracjami kulinarnymi jest kuchnia azjatycka, owoce morza oraz kuchnia fusion.