s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Warsztaty cukiernicze – tort dla dziecka

Jesteś rodzicem? Chcesz zrobić tort dla swojego dziecka i nie wiesz jak się za to zabrać? Koniecznie przyjdź na warsztat z siostrami Pszczółkami!

Nauczysz się wypiekać idealny biszkopt, zrobisz pyszny krem i dowiesz się jak tynkować tort! W trakcie warsztatów skupimy się również na dekoracji, która z pewnością zachwyci Twoje dziecko!

- Biszkopt kakaowy

- Frużelina z owoców leśnych

- Krem z karmelizowanymi bananami

- Krem czekoladowy do tynkowania

- Technika składania tortu

- Bezowe lizaki

Na warsztatach będziemy pracować w parach. Każdy uczestnik zabierze do domu 1/2 tortu, jednak dekoracje wykonuje każdy sam. W czasie warsztatów będziecie mogli skosztować wszystkich dań z menu warsztatowego. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 250 zł/os

Czas trwania: 6 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Domowe Wypieki Justyna Pszczółka Oślizło i Dorota Pszczółka Habdas

Data: 26.02.2022 godz. 10.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 230 zł, który można wykorzystać na dowolne warsztaty organizowane w FUDIO. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
Voucher możesz zamówić telefonicznie lub mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

ODBYŁY SIĘ

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: