s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c

Warsztaty cukiernicze – tort dla dziecka

Zapraszamy na kolejną odsłonę słodkich warsztatów z siostrami: Justyną i Dorotą Pszczółka. Jeśli chcesz poznać słodkie tajemnice cukiernictwa, poszerzyć wiedzę zawodową o nowe trendy lub oderwać się od codzienności i choć na chwilę słodko rozgościć się w naszym świecie to ten warsztat jest dla Ciebie. Tym razem skupimy się na torcie od podstaw. Przygotujemy urodzinowy tort dla dziecka zdekoracją z masy cukrowej.

- Podstawowy przepis na biszkopt

- Domowa konfitura owocowa

- Krem cytrynowy na bazie białej czekolady

- Krem maślany na czekoladzie do tynkowania

- Technika składania tortu

- Dekoracje z masy cukrowej oraz figurka ``Miś``

Na warsztatach będziemy pracować w parach. Każdy uczestnik zabierze do domu 1/2 tortu, jednak dekoracje wykonuje każdy sam. W czasie warsztatów będziecie mogli skosztować wszystkich dań z menu warsztatowego. W czasie warsztatów serwujemy zimne i ciepłe napoje (woda, kawa, herbata, sezonowa lemoniada)

Cena 210 zł/os

Czas trwania: 8 h

Grupa maksymalnie 15 osób

Prowadząca : Domowe Wypieki Justyna Pszczółka Oślizło i Dorota Pszczółka Habdas

Data: 02.10.2021 r godz. 10.00

Bon podarunkowy

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Twoich bliskich?
Skontaktuj się z nami i zamów Voucher upominkowy o wartości 230 zł, który można wykorzystać na dowolne warsztaty organizowane w FUDIO. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
Voucher możesz zamówić telefonicznie lub mailowo, wyślemy go do Ciebie w formie PDF lub możesz odebrać go w studio po wcześniejszym uzgodnieniu. Celem zakupienia bonu należy dokonać przelewu oraz wysłać na adres e-mali: ania@fudio.pl imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Dane do przelewu:
Apetyt na Polskę Anna Petryna
40 1090 1779 0000 0001 3374 9509 (Santander Bank)

a

Zapisz się na warsztaty

Wypełnij i wyślij formularz aby dokonać rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz prześlemy informacje dotyczące płatności

    Imię i Nazwisko uczestnika:
    e-mail do kontaktu:
    nr telefonu do kontaktu:
    Ilość osób: